Eden+Strain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Едно РПГ силно напоено с Викториански Лондон и поредната битка между добро и зло..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Музикална зала №4

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyСря Ное 04, 2009 4:06 pm

-Не ми се хили...-скастри го младежа срещу него,захапвайки нещо което наподобяваше парче филия с нещо умряло върху нея и много майонеза,след което продължи да говори,но с пълна уста.-Представлението ми хареса,макар че имаше и някой ненужни части.Радвам се че най-накрая ми се подчини...хъхъхъ.
Мъжът се изхили странно,размятайки наляво надясно гадният сандвич.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 5:37 am

Единствената реакция, която бе предизвикана у Джони бе....сподавен, впоследствие наподобяващ изригващ гейзер, смях.Той се изправи,отиде до малчугана срещу себе си и изтръгна сандвича от ръката му.-През смях избълва-не си чух аплаузите-след което с въртеливо движение хилейки се размаза сандвича върху лицето на момъка.Отдръпна омазана ръка и считайки че не му е приятна, я обърса о дрехте на събеседника си.Подхилквайки се,Уокър се върна до своето диванче и сподели на момчето-Мисля.... че имаш...малко излишък по себе си....-поемаше си на пресекулки от смях , въздух Джони.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 5:44 am

За жалост обаче, Джони направи може би най-голямата грешка в живота си.Младежът пред него го зяпна с леко очудване,което премина само за секунди в неописуем гняв.Изведнъж цялата крехка фигура която се криеше под странните одежди се разрасна и стана по-голяма от самото помещение.Всичко наоколо се разтресе,подът се пропука.Джони видя как красивият роял избухна в пламъци.Макар и да не искаше да го признае,заля го вълна страх и малко паника.
Всичко наоколо се разтресе резонирайки в тон с гласа на хлапето,който Джони осъзна че до скоро бе чувал в главата си.От всяка една сричка си личеше неистовият гняв на съществото...

Как смееш жалки смъртни човече да се подиграваш на НАС,Велзевул,
Принцът на Демоните?
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 5:51 am

Убий ме.-каза спокойно Джони след лекия прилив паника и страх.-ако ти стиска..-добави с дяволита усмивка-само губиш, един в интерес на истината, доста добър кадър срещу парфюметата.Само не се гъбаркай с музиката ми.-добави изключително сериозно Джони.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 5:53 am

Смъртта е малко наказание за теб.
Ще ти наложа проклятие,което да те съпътства цял живот,
а когато дойде момента и ти напуснеш света на живите,
ще се погрижа лично да гориш в Ада...
...за вечни времена...
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 5:54 am

Аууууу, ами ако се самоубия?
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 5:57 am

Тогава пък аз ще убия нея...

Джони забеляза как сенките се размърдаха,за да покажат тялото на Маргьорит,което се рееше далеч над него.Тя бе прекалено бледа и в безсъзнание,явно не знаеше какво се случва в момента.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:01 am

Хмм да видим...Изнудваш ме с дребно, нагло момиченце, което се държи инфантилно и не знае какво иска.На всичкото отгоре с побеляла преждеевременно коса.-Джони вникна в играта много отдавна, като този пут се съсредоточи и нагласи съзнанието си като не допусна нито една погрешна мисъл, която демона да дочуе, до такава степен, че докато изричаше думите, ги почувства наистина.-Любопитно ми е само...След като изнудваш мен с нея..значи харесваш мен повече, за да се занимаваш.И аз те харесвам._Усмихна се ведро Уокър.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:05 am

С нея сме стари познати...
Не виждам нужда да си играя с нея,когато имам пред себе си нова играчка.


Прокънтя гласът на демона и отново всичко се разтресе.Тялото на маргьорит се разпадна на хиляди мухи,които изчезнаха в сенките.

Тя и без това скоро ще умре.
Прав си,не бива да се пазарим с нея.

Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:09 am

ХАХАХАХАХ...И с какво госпожица "фръц-колко съм зла" си навлече гнева ти.Умолявам те , кълни ме. убивай ме, мъчи ме...само ми кажи.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:11 am

Тя ще умре...защото ти ще я убиеш.


Велзевул избухна в смях,който причини неистова болка на Джони.Всяка една част от тялото му сякаш избухна и се стопи...Всичко потъна в мрак.

----


Джони отвори очи,за да види тавана на Музикалната зала над себе си,заедно с един чифт загрижени очи.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Маргьорит Дейл

Маргьорит Дейл


Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 30.10.2009

Персонажен лист
Име: Маргьорит Дейл
Години: 18
Титла: баронета

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:14 am

-Добре ли си?-Маргьорит се бе надвесила над него и го съзерцаваше доста предпазливо.В очите й се четеше притеснение,те дори бяха леко насълзени.Нима бе плакала?
-Ти...не дишаше.От няколко чаа се опитвам да те събудя,но нищо не помогна...-тя продължи да реди тихичко изречение след изречение.Джони осъзна,че лежи на пода,а главата му се намира в скута й.
Върнете се в началото Go down
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:25 am

-По дяволите..-прошепна той,загледан в лицето й.Пое си дълбоко въздух, затваряйки и стискайки силно очи.Остана така неподвижен.Не можеше да се мръдне.Не смееше.Имаше чувството, че ако има волята да остане неподвижен завинаги намаше да...дъхът му спря болезнено.Всичко болеше ужасно.Пробва да размърда пръстите си, но с еотказа бързо установявайки схващането им.Главата му щеше да се пръсне от последното, което чу.Нямаше сила да се изправи.Не че тялото му отказваше, но главата се противеще жестоко.
Върнете се в началото Go down
Маргьорит Дейл

Маргьорит Дейл


Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 30.10.2009

Персонажен лист
Име: Маргьорит Дейл
Години: 18
Титла: баронета

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 3:54 pm

Маргьорит изглежда се успокои, че момчето е добре,защото от лицето й изчезна сериозноста и загриженоста.
-Уокър?-запита го малко остро.За сега трябваше да го вдигне на крака,а след това щеше да намери начин да премахне бледият цвят от лицето му.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 3:55 pm

Джони нямаше сили да се помръдне,усещаше се изцеден от всякъде и по един или друг начин-ужасен.Но освен тези чувства,нищо друго не бе променено.Нима бе сънувал?
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 10:33 pm

Той стисна очи-Каквооо...какво..Ти добре ли си?-Отвори ги и сбърчи сериозно чело срещу нея.?
Върнете се в началото Go down
Маргьорит Дейл

Маргьорит Дейл


Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 30.10.2009

Персонажен лист
Име: Маргьорит Дейл
Години: 18
Титла: баронета

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 10:39 pm

-Какво трябва да ми има?-тя се намръщи.-Докато водехме разговор ти внезапно пребледня и изгуби съзнание...Между другото,длъжник си ми,че се грижих през цялото време за теб.
Върнете се в началото Go down
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 10:48 pm

Какъв разговор ПО ДЯВОЛИТЕ!Аз свирех, после вратата се заключи, ти се паникьоса и започна да мрънкаш, аз ти казах да млъкнеш и после.....и после аз припаднах а ти си била добре през това време!-и в края на думите си, той намери сили да се изправи в седнало положение и да обвие ръце около нея като я притисне силно към себе си.Знаеше каква ще е реакцията й.Всичко го болеше и знаеше, че нещо ще го заболи още по-силно..но вече беше късно.
Върнете се в началото Go down
Маргьорит Дейл

Маргьорит Дейл


Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 30.10.2009

Персонажен лист
Име: Маргьорит Дейл
Години: 18
Титла: баронета

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 10:51 pm

Момичето се остави да бъде прегърнато,потупвайки го приятелски по гърба.
-Мисля че трябва да спреш наркотиците Джони,не ти влияят добре.Какви са тези глупости,които си измисляш?
Върнете се в началото Go down
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 10:55 pm

Джони се дръпна стрестнато от нея, гледайки я с ужасен поглед.-Ти не си МАргьорит Дейл.-констатира той-Гозпожица зла, не би ме оставила да се докосна до нея, нито би ме нарекла на малко име, нито би ме положила в скута си та дори и да умирах наистина.И за твое сведение, не употребявам наркотични вещества.Единствено закусвам с ирландско кафе по стара приятелска традиция.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 11:02 pm

Джони чу щракване на пръсти и усети как времето около него застина неподвижно.Зад Маргьорит се материализира Велзевул,който му се ухили мазно.
-Всъщност,това наистина е тя...просто поразбудих старата й същност,която харесвам повече.Нима си искаш старата Маги?
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 11:09 pm

Джони така се стрестна, че се изправи отскачайки назад и падайки след това.Той дртъпна една дълга цветуща ирландска реч.-Изкара ми ангелите!-но се позамисли-Е ти май всъщност го направи доста отдавна.същност ако може я направи още малко по-загрижена-дяволито смигна той на демона.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 11:16 pm

-Няма.-отвърна му простичко демона,усмихвайки се мазно мазно.-Забравяш,че си в доста гадно положение,нали?Какво ще кажеш да ми послугуваш малко...все пак си мой роб.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Джони Уокър




Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 27.10.2009

Персонажен лист
Име: Джони Уокър
Години: 20
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 11:23 pm

Джони кипна отвътре, но запази самообладание.-Май забравяш, ама съм човек.Не мога да ти слугувам, ако не мога да се движа и всичко ме боли дотолкова, че да припадам на всяка крачка от болката.И не не съм твой роб, не съм си продал все още душата, ти просто ми заяви, че съм прокълнат, и че ще се мъча.Това че кралицата има сделка с теб, не значи че и аз имам персонална.Така че ако искаш нещо от мен ми предложи сделка.Аз така или иначе нямам вече какво да губя-така или иначе ще убия момичето, а после ще си живуркаме с теб, двамцата до края на света.-И Джони отплесна широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 EmptyПет Ное 06, 2009 11:33 pm

-Забравяш че се намираш на територията на Адовата Порта...която е причината за построяване на цялата Академия на нейна територия..Разбираш ли,кралицата сключи доста тежък договор с нашият господар.Договор в името на общото благо...Тя позволи да се построи училище на територията на най-опасната Адова Порта,тази на Жертвоприношението.Твоята обичана кралица позволи на децата да идват тук и да стават собственост на моят народ...Да правим каквото си искаме с вас.Трябва да приемеш ролята си на жертвено агънце,мили мой Джони...-демонът насочи показалецът на дясната си ръка към гърдите на Уокър.Дрехите му се разкъсаха светкавично,оголвайки гръдният му кош.Там се бе появила огромна татуировка на часовник,чиито стрелки показваха 12 часа.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Sponsored content





Музикална зала №4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална зала №4   Музикална зала №4 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Музикална зала №4
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Театралната Зала
» Балната зала
» Голямата Кралска Зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Eden+Strain :: Тотнъм Корт Роуд :: Кралската Академия :: Главната Сграда-
Идете на: