Eden+Strain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Едно РПГ силно напоено с Викториански Лондон и поредната битка между добро и зло..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Административният център

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyЧет Ное 05, 2009 2:13 am

Камио го изгледа доста съсредоточено и на устните й цъфна онова нещо,което хората наричаха демонична усмивка.
-Щом си попаднал случайно тук,знаеш че те чака доста ужасяващо наказание нали?Но разбира се,може и да измислим нещо,за да те покрием...Може би.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Сивиръс Рочестър

Сивиръс Рочестър


Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 01.11.2009

Персонажен лист
Име: Сивиръс Рочестър
Години: 21
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:02 am

- След като съм попаднал тук случайно, трудно този факт би ми бил известен, но да оставим това. - Сивиръс вече имаше бегла представа на къде отиваха нещата - Наистина ще съм Ви признателен, ако ми помогнете.
Сивиръс захапа обецата си отново. Беше му ясно, че нищо хубаво не може да излезе от този ситуация...
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:08 am

Момичето извади чифт огромни очила,сложи си ги и изгледа доста делово Сивиръс през тях.
-Продай си душата на мен и ще ти спася дирника.Дори ще наследиш и моята специална способност.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Сивиръс Рочестър

Сивиръс Рочестър


Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 01.11.2009

Персонажен лист
Име: Сивиръс Рочестър
Години: 21
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyЧет Ное 05, 2009 6:20 am

- Доста сте пряма Г-це. - "или там каквото по дяволите си" добави си на ум Сивиръс - А мога ли преди да предприема такава колосална крачка напред - "или по-скоро назад" - да разбера каква е алтернативата или поне какви "права", задължения и... може би - способности, придружават евентуалната сделка?
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyПет Ное 06, 2009 4:03 pm

-Ще работиш на половин работен ден в Канцеларията ми,където ще си отговорен за наказанията назначавани на душите,които идват в Ада,работа която ще продължи и след смъртта ти.Това в случая е плюс,защото ще ти се размине цяла една вечност горене и мъки в Ада...освен ако не си мазохист.Тогава може и да уредим нещо.-момичето му се усмихна малко кръвожадно.Щом Сивиръс питаше що за сили ще наследи,то значи си нямаше и представа с кой говори..Камио щракна с пръсти и в миг се озова облечена в черна военна униформа,която бе изпъстрена със странни езически символи.
-Нека се представя остново...Аз съм Камио,един от висшите демони,сегашен вицепрезидент на Ада.Подпиши договор с мен и освен че ще те надаря с мъдрост и сила,ще получиш и способноста да общуваш с всякакви животни...Както и да виждаш бъдещето.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Сивиръс Рочестър

Сивиръс Рочестър


Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 01.11.2009

Персонажен лист
Име: Сивиръс Рочестър
Години: 21
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyПет Ное 06, 2009 11:37 pm

"С какво съм го заслужил... русокоси момиченца с остри зъбки и задоволително кръвожаден поглед да ме командват из адските селения!" - мислеше си Сивиръс.
- Приятно ми е, Камио. Едва ли има нужда да Ви се представям, но все пак - Сивиръс, Сивиръс Рочестър. Простете нахалството ми, но така и не отвърнахте на въпроса ми - каква е алтернативата, какво ме очаква, ако откажа да продам душата си?
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyПет Ное 06, 2009 11:58 pm

Камио щракна с пръсти и зад нея се материализира цяла армия от еднакви единици.Те бяха антропоморфни, високи два метра,облечени в изящни черни смокинги и носеха кози глави вместо човешки.
-Да кажем...много лоши неща.-демоничното девойче му се ухили очарователно...и зъбато.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Сивиръс Рочестър

Сивиръс Рочестър


Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 01.11.2009

Персонажен лист
Име: Сивиръс Рочестър
Години: 21
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyВто Ное 10, 2009 2:39 am

- Какви остри зъбки имате, госпожице... Очарователно! Явно и без друго нямам особен избор, кажете къде да капна няколко капки кръв? - едва ли не миличко попита Сивиръс.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyСря Ное 18, 2009 12:45 am

Камио щракна с пръсти и пред Сивиръс се материализира някакъв документ,написан на непознат език върху старо парче пергамент...Нямаше нужда да му казва повече,момчето само трябваше да се сети какво да прави.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Сивиръс Рочестър

Сивиръс Рочестър


Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 01.11.2009

Персонажен лист
Име: Сивиръс Рочестър
Години: 21
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyСря Ное 18, 2009 4:12 am

Сивиръс извади малкия нож, който криеше в тънко джобче от вътрешната страна на левия си ръкав. Дори без да примигне, направи плитък разрез на ръката си и я притисна върху пергамента.
- Готово, господарке! - каза той със сарказъм в гласа. - Какво се изисква от мен сега?
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 EmptyСря Ное 18, 2009 4:22 am

Пергаментът се изпари и с това настъпи рязка промяна.Сивиръс изведнъж усети как в главата му сякаш се впиват хиляди игли,карайки го да загуби почва под краката си и да се стовари тежко на земята,едва ли не крещейки от болка.
Камио се засмя и смехът отекна наоколо...
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Sponsored content





Административният център - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Административният център   Административният център - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Административният център
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Eden+Strain :: Тотнъм Корт Роуд :: Кралската Академия :: Жилищният комплекс-
Идете на: