Eden+Strain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Едно РПГ силно напоено с Викториански Лондон и поредната битка между добро и зло..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Над покривите *Алис Даймонд*

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 12:21 am

След странната целувка,Алис се събуди,намирайки себе си в някакво затворено кръгло помещение.Около нея имаше съвсем малко място за да се движи...защото се намираше оградена от златни решетки.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Алис Даймонд

Алис Даймонд


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 12.10.2009
Age : 31
Местожителство : София

Персонажен лист
Име: Алис Даймонд
Години: 17
Титла: баронета

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:00 am

- Ъ...
Момичето се изправи, тъй като досега беше леко на колене, зяпайки странните златни решетки. Нима тя се намираше в кледка? НИМА АЛИС БЕ ОТВЛЕЧЕНА??? Що за нахалствооо???
- Хей... ъм... Нещо... КЪДЕ СИ! Веднага ме освободи! Настоявам да ме освободиш!!! - подвикна тя и вдигна главата си на горе. Сега се сърдеше на педала... който току що доказа, че не е педал, след като си позволи да я целуне.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:04 am

Странното в случая беше,че Алис се оказа изправена...и нямаща колене.Но преди да сведе глава надолу към тялото си,Тъмнината наоколо изчезна и слънчевата светлина я ослепи.Намираше се в златна клетка за птици...в хубаво подредена стая.Следващото нещо което забеляза я накара да започне да пищи...Срещу клетката имаше огледало и там тя видя,че се е превърнала...в гарван.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Алис Даймонд

Алис Даймонд


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 12.10.2009
Age : 31
Местожителство : София

Персонажен лист
Име: Алис Даймонд
Години: 17
Титла: баронета

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:11 am

- ААААААААААААААА! - писъци, писъци, тя самата не можеше да спре!
"Красивото ми тяло! Какво се е случило с красивото ми тялооооо!?!?!?!?"
Не можеше да повярва, на очите си. Не можеше да повярва, че ония тъпанар я е превърнал в грозна, черна птица!!! Защо? В момента даже не обръщаше внимание, нито че е в клетка, нито че се намира в хубава стая.
- КЪДЕ СИ! Ти си ужасен!!! Как можа... мразя те! - крещеше девойката... гарванът и... и... тя беше напълно пощуряла.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:16 am

-Аз?-този който бе вдигнал покривалото на клетката бе виновникът за всичко това.Той се придвижи напред,така че да застане точно пред нея и й се ухили.
-Красива си!Така ще си моя приятелка завинаги!-той се изкикоти маниакално.
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Алис Даймонд

Алис Даймонд


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 12.10.2009
Age : 31
Местожителство : София

Персонажен лист
Име: Алис Даймонд
Години: 17
Титла: баронета

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:19 am

- Няма пък! Мразя те! МРАЗЯ ТЕ! - извика гарванът и веднага обърна гръб на младежа. Е нямаше да му говори пък!!!
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:33 am

Той хвана клетката и я повлече със себе си.С щракване на пръсти отвори един прозорец и провеси горкото малко гарванче Алис през него.На нея й прималя от огромната височина,на която се намираха...
-Ако ме мразиш,тогава ще трябва да си кажем чао...Няма да си играя с теб,ако си лоша!
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Алис Даймонд

Алис Даймонд


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 12.10.2009
Age : 31
Местожителство : София

Персонажен лист
Име: Алис Даймонд
Години: 17
Титла: баронета

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 1:47 am

"А? Но аз дори не знам как да летя..."
- Хей! Ако теб те бяха превърнали в гарван и те затворят в клетка, щеше ли да се радваш? Много ясно, че не! Щяха да ти отнемат свободата! - отвърна Алис и продължаваше да зяпа на долу... - Хайде, моля те пусни ме на земята и ми върни на прекрасният облик, а? И... и... в замяна ще ти стана приятелка, става ли? - след което се обрна към младежа... и колкото и да е трудно да се усмихнеш, когато имаш човка за уста... се опита да се усмихне.
Върнете се в началото Go down
Джак Безариус
Admin
Джак Безариус


Брой мнения : 170
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Персонажен лист
Име: Джак Безариус
Години: 19
Титла: баронет

Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* EmptyСъб Ное 07, 2009 7:51 pm

-Искаш да те пусна на земята?-младежът се замисли,след което лекичко се усмихна.-Добре!
В следващият миг кафезът с Алис полетя през прозореца,насочвайки се с голяма скорост към земята...
Върнете се в началото Go down
https://edenstrain.bulgarianforum.net
Sponsored content





Над покривите  *Алис Даймонд* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Над покривите *Алис Даймонд*   Над покривите  *Алис Даймонд* Empty

Върнете се в началото Go down
 
Над покривите *Алис Даймонд*
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Алис Даймонд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Eden+Strain :: Тотнъм Корт Роуд :: Кралската Академия :: Околностите-
Идете на: